Add Your Heading Text Here

BİZ KİMİZ

Mostar Güvenlik 10 yılı aşkın bir tecrübeyi arkasına alarak teknoloji ihtiyaçlarınızı karşılamak için ihtiyacınız olan her türlü donanıma ve bilgiye sahiptir. Zayıf akım çözümlerinden, danışmanlık hizmetlerinden bakım ve servis desteğe, kısacası teknoloji alanında ihtiyacınız olabilecek bir çok konuda genç ve dinamik ekiplerimizle her zaman yanınızda olacağız. Kurumsal profesyonellik anlayışımız, güven veren referanslarımız ve sektör lideri çözüm ortaklarımız ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan memnuniyet duyacağız.

01

Test & Prove CCTVn

Provide tried, tested and proven security systems.n
02

Latest Technologyn

We have latest technology of best security system.n
03

Building Securityn

The staff install security systems in a buildings.n

Mostar Güvenlik Sistemleri

GÜVENDE KALIN

Kamera Güvenlik Sistemleri

Güvenlik önceliğiniz bizim için önceliktir. Profesyonel ekip ve son teknoloji kamera güvenlik sistemleriyle, işletmenizi, evinizi veya kurumunuzu her zaman güvende tutuyoruz. Her anı izleyin, her an güvende olun.

KONTROL ELİNİZDE OLSUN

Alarm Güvenlik Sistemleri

Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir. En son teknolojiye sahip alarm sistemleriyle evinizi, işletmenizi veya kurumunuzu 7/24 koruyoruz. Güvenliğinizi bizimle sağlayın, huzur içinde yaşayın.

YALNIZ KALMAYIN

7/24 Teknik Destek ve Servis

Sorunlarınızı asla yalnız bırakmıyoruz. Profesyonel ve deneyimli ekibimizle 7 gün 24 saat kesintisiz teknik destek ve servis hizmeti sunuyoruz.

GÜVENİLİR İLETİŞİM KURUN

Audio Görüntülü Diafon Sistemleri

İletişimde güvenilirlik ve kaliteyi bir araya getiriyoruz. En gelişmiş audio ve görüntülü diafon sistemleri ile evinizde veya işyerinizde güvenliği bir tıkla kontrol edin. Görüşmelerinizde netlik, güvenlikte ise kesintisiz hizmet için biz buradayız.

EN GÜÇLÜ ALTYAPIYA SAHİP OLUN

Bilişim Sistemleri

İleri teknoloji ve uzman kadromuzla bilişim dünyasında size özel çözümler sunuyoruz. Güçlü altyapımız ve yenilikçi yaklaşımımızla işletmenizin veya kurumunuzun bilişim ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyoruz. Sorunsuz iletişim ve veri güvenliği için bize güvenebilirsiniz.

426 +

Toplam Hizmetlerimiz

114 +

Kamera Sistemleri Hizmetlerimiz

241 +

Memnun Müşteriler

Yorumlar

Müşteri Yorumları

Mostar Güvenlik ile işbirliği yapalı beş yılı aşkın bir süre oldu ve bugüne kadar 100’den fazla kamera işini kendilerine güvenle emanet ettim. Her seferinde profesyonelliklerinden ve kaliteli hizmetlerinden memnuniyet duydum. Mostar Şirketi’ne sonsuz güvenim var ve gelecekte de bu değerli işbirliğini sürdüreceğim.

ENTO TAŞ OCAKLARI

İ***** A***

Mostar Güvenlik ile IP kamera ve network altyapısı işi için çalıştım ve sonuçtan inanılmaz derecede memnun kaldım. Daha önce çalıştığım şirket istediğim şekilde yardımcı olamadığı için ve yaptıkları işi beğenmediğim için Mostar Güvenlik ile iletişime geçtim. Kendileriyle işbirliği yapmaktan dolayı çok memnunum ve herkese kesinlikle tavsiye ederim.

KARACABEY ŞARKÜTERİ

İBR*** B******

şirketimin elektrik altyapısı, kamera altyapısı, network altyapısı ve alarm işlerini Mostar Güvenlik şirketiyle birlikte tamamladım. Zaten kendilerini internet üzerinden tanıyordum ve yapmış oldukları işleri referans olarak göstererek güvenimi kazanmışlardı. Yaptıkları iş, hem çok hızlı bir şekilde tamamlandı hem de sonuç çok temiz ve güzel oldu. Kendilerine bu başaarılı iş için çok teşekkür ediyorum.

SHUMİ

KA***** AS*****

ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN

+90 539 639 43 10

Hizmet Verdiğimiz Firmalar

Hakkımızda